Koontorimööbel


Furnesti mööblivalik keskendub kvaliteedile ja mugavusele. Mööbel võib olla korraga nii stiilne, kui ka ergonoomiline. Me suudame täita ka suuri tellimusi, koos mööbli kokkupanekuga. Spetsialiseerume eriprojekti järgi valmistatud mööbli valmistamisele, kasutades erinevaid materjale, mis sobivad kokku teie identiteedi ja arhitektuuriga.


Ergonomiset toimistotuolit

Ergonoomiline kontorimööbel

Ergonoomiline kontorimööbel, nagu reguleeritavad lauad ja toolid, aitab sul ennast mugavalt tunda ja tõstab sinu produktiivsust märgatavalt.


Konverentsisaali mööbel

Konverentsisaali toolid peavad olema kerged ja lihtsalt paigaldatavad ja ladustatavad, sedasi on lihtne saali vastavalt oma vajadustele üles seada.

Virnastatav konverentsitool

Teadetetahvlid - Kirjutuslauad - Kontori toolid
Akustilised paneelid ja vaheseinad - Teadetetahvlid - Kirjutuslauad - Kontori toolid

Avatud ruumid

Avatud ruum on ideaalne koht, kus kolleegid saavad omavahel suhelda. Akustilised paneelid sobivad nii avatud ruumi helikvaliteedi parandamiseks, kui ka kasutamiseks vaheseintena. Suured lauad pakuvad töötajale lisamugavust ja ruumi.


Ooteruumi mööbel

Me toodame ja paigaldame eritellimusel valminud erinevaid vastuvõtulaudu ja ooteruumide mööblit. Furnesti tootevalikus on palju diivaneid ja mugavaid tugitoole. lisaks pakume ka kohvilaudu ja ajakirjade riiuleid.

Vastuvõtulaud

Dokumendikapid ja raamaturiiulid.

Ladustamise mööbel

Valmistame teie tellimuse järgi kontorimööblit. Valikus on: kapid, tööpingid, raamaturiiulid, sahtlitega kirstud ja erinevad riiulid messide ja kauba esitlemise jaoks.


riidepuu

Eteinen

Tukevat ja toimiston yleisilmettä mukailevat naulakot sekä pukukaapit kuuluvat myös valikoimaamme.


Kontaktandmed: Mikko Kauppi
Telefoninumber: +372 5333 2121
Email:

Tooteid uurides, võite kasutada ka ostukäruga nuppu, et teile sobivad tooted endale salvestada. Hinnapakkumise saamiseks, või küsimuste esitamiseks saatke meile kiri kasutades vormi, mille leiate meie kodulehelt Kontakti alt.

Täname külastuse eest!

PDF kataloogFurnest Furniture OÜ | R.Tobiase 2, Tallinna, Harjumaa 10147, Eesti | EE101268110.

tilaajavastuu