Hotellimööbel


Hotellide sisustuse hankimine läbi FURNEST’i on lihtne. Teostame nii suured, kui väikesed projektid kiirelt ja kvaliteetselt. Teeme koostööd Soome juhtivate ahitekti- ja planeerimisbüroodega. Lisaks omame ka pikaajalist sisustamisprojektide kogemust. Tegeleme võrdselt hoolikalt, nii suurte projektipõhiste tellimustega, kui ka mahult väiksemate eritellimustega.


Vastuvõtulauad

Vastuvõtulauad:

Furnest pakub teile vastavat mõõtudele valmistaud vastuvõtulaudu, mille kvaliteet vastab kõige kõrgematele standarditele. Meie mööbel valmib metallkarkassidest, täispuidust paneelidest ja corianist. Loe lähemalt meie eripakkumistest corianist vastuvõtulaudadele ja tööpindadele. Me pakume täislahendust, mis tähendab, et vajadusel tuleme teie juurde objektile, võtame vajalikud mõõdud ja hiljem toimetame teie mööbli kohale ja paneme kokku.


Puhkealade mööbel:

Pakume laia valikut mööblit, mis sobib hotellide ja erinevate asutuste ootealadele ja puhkeruumidesse. Valikus on meetri kaupa tellitavad diivanid, disaintugitoolid ja klassikalised mööbliesemed, nagu näiteks Chesterfieldi diivanid ja erinevad madalad lauad. Lisaks pakume ka vastavalt teie vajadustele loodud riiuleid, mis on valmistatud metallist raamistikust ja vastavalt teie eelistusele klaasist, täistpuidust, corianist või mööblipaneelidest.

Puhkealade mööbel

Mööbel hotellitubadesse

Mööbel tubadesse:

Vajadusel toodame teie hotellituppa vastavalt mõõtudele vajaliku mööbli. Pakume ka voodeid, mis on kaetud teile sobiva riide või kunstnahaga. Vooditele lisaks pakume ka kvaliteetseid madratseid.


SPA mööbel:

Kui te pakute ka SPA või saunateenuseid, siis soovitame teil heita pilk peale meie laiale terrassimööbli valikule. Nii võite kindlad olla, et kõik teie külalised saavad ennast basseini ääres istudes mugavalt tunda, või meie lamamistoolides päevitada. Pakume ka mööblit kuulsalt Itaalia mööblifirmalt Nardi.


Baari ja restoranimööbel

Baar ja restoran:

Furnest pakub kvaliteestset mööblite baaridesse ja restoranidesse. Meie kataloogidest leiad vastavalt tellimusele valmistatud lauad, mis lõigatakse välja, kaetakse ja viimistletakse nii nagu soovite. Lisaks on pakkumises eridisainiga lauajalad ja palju klassikalist ajatud baarimööblit, nagu baaripukid ja baarilauad. Uurige meie valikut lähemalt:
Restorani toolid
Baaripukid
Lauad
Lauajalad
Lauaplaadid
Diivanid mooduldiivanid
Diivanid
Teenustena pakume mõõtetöid, mööbli tootmist, kauba kohaletoimetamist ja kokkupanekut. Kõigil meie toodetel on ka garantii. Päringutele vastame tööpäevadel 24 tunni jooksul.


Kontaktandmed: Mikko Kauppi
Telefoninumber: +372 5333 2121
Email:

Tooteid uurides, võite kasutada ka ostukäruga nuppu, et teile sobivad tooted endale salvestada. Hinnapakkumise saamiseks, või küsimuste esitamiseks saatke meile kiri kasutades vormi, mille leiate meie kodulehelt Kontakti alt.

Täname külastuse eest!

PDF kataloogFurnest Furniture OÜ | R.Tobiase 2, Tallinna, Harjumaa 10147, Eesti | EE101268110.

tilaajavastuu